Умови надання статистичної інформації

Статистична інформація, розміщена на офіційному вебсайті Головного управління статистики у Житомирській області (www.zt.ukrstat.gov.ua), є доступною та відкритою для всіх користувачів без будь-яких обмежень. Для отримання цієї інформації не потрібний спеціальний дозвіл, але у разі її використання з метою подальшого поширення, користувачами обов'язково повинно робитись посилання на джерело отримання даних – «За даними Головного управління статистики у Житомирській області».

Неопубліковану статистичну інформацію можна замовити на платній основі.

Надання статистичної інформації на платній основі органами державної статистики здійснюється на підставі статті 39 Закону України «Про офіційну статистику» від 16 серпня 2022 року № 2524-IX та постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про проведення статистичних спостережень та надання органами державної статистики послуг на платній основі» від 8 листопада 2000 року №1659 із змінами від 3 серпня 2011 року №820.

Для отримання необхідної статистичної інформації потрібно надіслати письмовий запит (особисто, поштою, на електронну адресу), у якому чітко зазначити запитувану інформацію, визначити її деталізацію (за видами діяльності, регіонами, організаційно-правовими формами господарювання тощо), за який період (або на яку дату) потрібно надати дані, а також обов’язково вказати:

для юридичних осіб-замовників інформації – назву, адресу, телефон та контактну особу підприємства, організації, установи;

для фізичних осіб – прізвище, адресу, контактний телефон особи-замовника.

Для проведення розрахунків Головним управлінням статистики готується відповідний пакет документів (договір, акт виконаних робіт, рахунок-фактура). Оплата вартості послуг з підготовки та надання інформації здійснюється за безготівковим розрахунком. Вартість конкретної запитуваної інформації залежить від витрат часу для її підготовки. Розрахунок вартості проводиться на підставі наказів Головного управління статистики у Житомирській області від 20 січня 2022 року №12 «Визначення вapтocтi робіт (послуг), що надаються на платній ocнoві», від 06 січня 2023 року №12 «Вартість 1 людино-години роботи економіста».

Організаційні заходи щодо ознайомлення користувачів із статистичними даними здійснює управління поширення інформації та комунікацій (кімнати 503, 504, 508). Довідкову інформацію можна отримати за телефонами: 42-12-44, 47-33-73.

Головним управлінням статистики здійснюється ведення Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ).

© Головне управління статистики у Житомирській області
Дата
останньої модифікації: 06/01/2023